Ráj Vína s.r.o. – Specializovaný velkoobchod s vínem

Již 10 let jsme silným partnerem v oblasti prodeje vína. Společnost Ráj Vína za tu dobu posílila svou pozici na českém a slovenském trhu a naše privátní vinotéky naleznete po celé české a slovenské republice. Cílem našeho kolektivu je uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky kvalitními, ale přitom cenově dostupnými víny. V naší nabídce naleznete vína nejen z vybraných moravských oblastí, ale i vína z různých koutů světa. Vinařství, které zastupujeme, si pečlivě vybíráme a dbáme na to, aby náš zákazník dostal to nejlepší víno za nejlepší ceny.

Stěžejním sortimentem naší společnosti je v současné době prodej kvalitních sudových vín. Sudová vína jsou u zákazníků čím dál víc oblíbené a vyhledávané, nejen díky příznivé ceně, ale díky vysoké kvalitě nabízených sudových vín. Díky široké nabídce námi nabízených sudových vín se na nás obrací stále více zákazníku.

Nabízíme Vám komplexní služby k prodeji sudového vína a to zejména:

V současné době nabízíme více než 30 druhů sudového vína!

Neméně podstatný je pro nás prodej lahvového vína. V nabídce máme velký výběr kvalitních vín od předních vinařství z Moravy a Slovenska. V nabídce naleznete vína: Jakostní, kabinetní, pozdní sběry, výběry z hroznů, výběry z bobulí, výběry z cibéb, ale také velmi oblíbené ledové a slámové vína a vína archivní.

Zastupovaná vinařství společností Ráj Vína:

Pečlivě vybíráme a dovážíme vína z:

CHAMPAGNE v naší nabídce:

Sortiment vín doplňujeme o sortiment:

Naše společnost je na trhu již od roku 2007. Za tu dobu máme několik stovek spokojených zákazníků nejen po celé České republice, ale také na Slovensku, Rakousku, Belgii a Anglii. Naši zákazníci oceňují především velký výběr nabízených vín, komplexnost sortimentu, odbornou znalost obchodních zástupů, poradenství ale především seriózní jednání.

Již několik let se snažíme rozšiřovat i vlastní síť vinoték, které se  rozrůstají po celé České a Slovenské republice. Naše privátní vinotéky najdete v Uherském Hradišti, Uherském Brodě,  Přerově, Kroměříži, Otrokovicích Roudnici nad Labem, Praze,  na Slovensku především v Žilině, Skalici, Piešťanech, Povážské Bysřici….

Stále také rozšiřujeme síť partnerských vinoték, které se nachází v: Kunovicích, Velkých Karlovicích, Ostravě, Opavě, Vidnavě a dalších místech v ČR a SK.

Staňte se našim partnerem i vy a využívejte bohatý program výhod.

Těšíme se na příjemné setkání a dobrou obchodní spolupráci.

Jan Hanák
majitel